ساعت هوشمند گارمین vivomove HR با صفحه نمایش لمسی پنهان

ویژگی های smart watch vivomove HR :

  • ارتباط برقرار کردن با ویژگی های هوشمند مانند کنترل موسیقی و اعلان ها برای تماس های دریافتی، پیام های متنی، یادآوری های تقویم و …
  • 24 ساعته ضربان قلب خود را کنترل کنید .
  • ابزار نظارت بر سلامتی، مانند ردیابی تنش تمام روزه و تایمر آرامش، به شما کمک می کند استرس را کنترل کنید. (شامل نظارت بر خواب پیشرفته با خواب REM)
  • مراحل، کالری، فاصله، ضربان قلب، شدت و حداکثر VO2 را نمایش می دهد
  • عمر باتری: تا 5 روز در حالت هوشمند؛ حداکثر 2 هفته در حالت ساعت

این ساعت هوشمند هیبریدی شیک دارای صفحه نمایش لمسی با صفحه نمایش پنهان است.

در حالت معمولی زمان را نشان می دهند و گام ها و کالری های شما را در حین نظارت بر سلامتی، از جمله ردیابی استرس روزمره و نظارت بر پیشرفت خواب، شمارش می کند.

ساعت هوشمند هیبریدی

بهترین حالت صفحه نمایش لمسی و یک صفحه نمایش پنهان است. صفحه نمایش هوشمند تنها زمانی ظاهر می شود که شما به سرعت مچ دست خود را برای تماشای ساعت خود حرکت دهید. هنگامی که با صفحه لمسی ارتباط برقرار می کنید، عقربه های ساعت صورت پویا حرکت می کنند و سپس به حالت اولیه برمی گردد.

ملاقات با قلب شما

از آنجا که این ساعت پیشرفته گارمین، ضربان قلب شما را از مچ دست شما کنترل می کند، مجبور نیستید از حالت دیگری برای این عملکرد استفاده کنید. درضمن علاوه بر شمارش مراحل و نظارت بر خواب، vívomove HR با استفاده از ضربان قلب کالری سوخته شده و مقدار شدت تمرین های تناسب اندام شما را اندازه گیری میکند

هوشمند و پیچیده

با توجه به اطلاعیه های هوشمند که در صفحه نمایش دیجیتال شما ظاهر می شود، هرگز متن یا اعلان را از دست ندهید. اطلاعات ردیابی تناسب اندام و سلامتی شما و حتی کنترل موسیقی خود را از ساعت هوشمند در دست بگیرید.

ردیابی استرس

شما به احتمال زیاد در طول روز دچار استرس می شوید، اما چه مقدار؟ ساعت هوشمند گارمین vivomove HR به شما این امکان را می دهد تا زمانی که شما یک روز آرام، متعادل و استرس زا و … دارید ، به لطف ردیابی استرس روزانه، اگر سطح استرس شما در طول روز شما افزایش پیدا کند، می دانید وقت آن رسیده است و شاید سردرد یا سایر علائم فیزیکی را بعد از آن داشته باشید ، پس می توانید از طریق تمرین تنفس عمیق استرستان را کاهش دهید.

مانیتورینگ پیشرفته خواب

خواب می تواند سلامت و خلق و خوی شما را بهبود بخشد . vivomove HR ویژگی های نظارت پیشرفته را برای کمک به شما در اندازه گیری خواب شما و اینکه چه مقدار زمان را صرف هر مرحله از خواب کرده اید نشان می دهد . این ویژگی اطلاعاتی را از میزان ضربان قلب شما برای اندازه گیری میزان زمان صرف شده در هر مرحله خواب، نور، خواب عمیق و REM می گیرد.شما می توانید داده ها را بعدا در Garmin Connect بررسی کنید.

سبک خود را تغییر دهید

مهم نیست که چه چیزی پوشیدید، لوازم جانبی vívomove HR کامل است ، بنابراین شما می توانید هر بندی را در هر رنگی استفاده کنید و هر زمان که دوست دارید تغییر دهید.

منبع: garmin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *